RSS
środa, 07 maja 2014

Już teraz Tołpa oferuje swoim klientom darmową dostawę oraz promocję - 20% zniżki na botaniczną pielęgnację! Ja się skusiłam :)

Kosmetyki Tołpa - darmowa dostawa i -20% na botaniczną bielęgnację

16:57, perfumowana
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 27 maja 2013
Ostatno stanęłam przed wyborem zmiany zapachu, a przyczyna bardzo prosta - skończyła się buteleczka lubianego przeze mnie zapachu. Chciałam coś zmienić, a nie lubię zmian drastycznych, dlatego zacznę od perfumów :D Wybór padł na zapach bardzo lubiany i popularny: Lancome La Vie Est Belle.
niedziela, 26 maja 2013
Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów potrzebne od zaraz ;) Trochę szukała i czytała na różnych portalach, ale odkryłam ostatnio moc serwisu YT i recenzji kosmetyków nagrywanych przez różne dziewczyny. Jedną z nich jest Ewelka, która w jednym ze swoich filmików omawia kosmetyki naturalne do pielęgnacji włosów.
Hypoalergiczny krem brzozowy z betuliną o zapachu orchidei to połączenie intensywnej pielęgnacji pochodzącej prosto od natury z kwiatową wonią przywodzącą na myśl egzotyczne podróże. Aksamitny, delikatny i łatwo wchłaniający się, powstał na bazie wyłącznie naturalnych składników i jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, z naciskiem na ochronę skóry wrażliwej i skłonnej do uczuleń. Jego główne składniki – betulina i kwas betulinowy, uzyskiwane z kory brzozy mają szerokie zastosowanie lecznicze i regenerujące.